O firmie

„Metalik Autozłom" to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się kasacją pojazdów i sprzedażą używanych części samochodowych. Posiadamy w pełni profesjonalną stację demontażu pojazdów, w której dokonujemy rozbiórki, dokładnie sprawdzając każdą część pod kątem jakości, braku uszkodzeń i zdatności do dalszego użytkowania. Kupując używane części z autozłomu, zyskują Państwo nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również gwarancję, że części jeszcze długo posłużą w samochodzie. Na każdy produkt dajemy 14 dniową gwarancję rozruchową.

Znajdą Państwo u nas szeroki wybór części i akcesoriów samochodowych do niemal wszystkich marek samochodów i różnych roczników. Posiadamy także trudno dostępne akcesoria samochodowe, nawet takie, które wyszły już z seryjnej produkcji i próżno ich szukać w sklepach. Aby uzyskać informację, czy dana część jest u nas dostępna, mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub przyjść do naszego biura w Żywcu na ulicy Leśniaka 81. Wszystkie części dostępne są również w internecie, na naszych aukcjach Allegro.

Zapewniamy:
• Ogromny wybór i szeroki asortyment używanych części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych różnych marek i roczników
• Profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo;
• Konkurencyjne ceny;
• Szybką realizację zamówień;
• 14 dniową gwarancję rozruchową;
• Tylko pewne i sprawdzone używane części samochodowe.

„Metalik Autozłom" jest częścią firmy „Metalik" zajmującej się skupem i przerobem złomu, kasacją pojazdów oraz obrotem elementami metalowymi. Przedsiębiorstwo posiada długoletnią historię i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy profesjonalistami w naszych fachu, dbamy o najwyższą jakość usług i dobre relacje z klientami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.